Canan Efe babasının hayali için yürüdü!

Hava Harp Okulu öğrencisi  Canan   Efe  nin babası Mustafa Kemal  Efe  nin en büyük  hayali  , üniformasıyla Vatan Caddesi ndeki 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarında kızının yürüyüşünü izlemekti. 18 gün önce babasını kalp krizi sonucu kay

milliyet
0

Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın

 Enver ALAS/İSTANBUL-DHA

Vatan Caddesi nde buruk yürüyüş. 24 yaşındaki  Canan   Efe  , özel bir üniversitede okuduğu bilgisayar mühendisliğinden geçen yıl yatay geçişle Hava Harp Okulu na girdi. Bu yıl 4 üncü sınıfa geçen  Canan   Efe  , 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bugün Vatan Caddesi nde düzenlenen resmi törene Hava Harp Okulu nu temsilen katılan öğrencilerin arasında yer aldı.

BABANIN EN BÜYÜK HAYALİYDİ

Kutlamalara Hava Harp Okulu öğrencileriyle birlikte katılan  Canan   Efe  için tören yürüyüşü ayrı bir önem taşıyordu. Çünkü  babasının  en büyük  hayali  kendisini bu törende yürürken izlemekti.  Canan   Efe  nin törene katılacağı geçtiğimiz ay belli oldu.  Canan   Efe  ve babası Mustafa Kemal  Efe  ,  30 Ağustosu iple çekilirken acı bir olay yaşandı. Ayakkabı sektöründe çalışan baba Mustafa Kemal  Efe  , 18 gün önce geçirdiği kalp kriziyle 56 yaşında hayatını kaybetti.

GURUR VE HÜZÜN BİR ARADA

Bugün gerçekleşen tören yürüyüşüne katılan  Canan   Efe  hem gurur hem de hüzün yaşadı. Babanın  hayali  olan töreni anne Ümit  Efe  ile ağabeyi Cemal Can  Efe  izledi.  Canan   Efe  yi üniformasıyla tören geçişi sırasında izleyen aile buruk bir heyecan yaşadı.

"BURUĞUM AMA GURURLUYUM , MUTLUYUM"

Anne ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 7 =