Davutoğlu'ndan sert açıklama: Konya'ya saldıranlar

Konyaspor Başkanı Şan'da  ByLock  çıkmasından yaşanan tartışmalara değinen  Davutoğlu  , Konya'yı hedef alanların kripto FETÖ'cü olduğunu söyledi.

haber7
0

AK Parti Konya Milletvekili Ahmet  Davutoğlu  , Konyaspor Başkanı Ahmet Şan ın örgütün kripto haberleşme ağı ByLock un kullanıcısı olmasıyla ilgili süren tartışmalara katıldı.

Ahmet Şan’ın olayı üzerinden Konya’ya yönelik yapılan eleştirilere tepki gösteren  Davutoğlu  ,  Konya  halkının darbe gecesi birlik ve beraberlik içinde darbeye karşı dimdik ayakta durduğunu belirtti.

"KİM SUÇA KARIŞMIŞSA..."

FETÖ ile ilgili kim hangi suçu işlemisse , hukuki olarak en  sert  şekilde cezalandırılması gerektiğini ifade eden  Davutoğlu  , şunları söyledi: ”Bu hain terör örgtüyle ilgili kim varsa , kim bu suça karışmışsa , hukukun gösterdiği şekilde en  sert  şekilde cezalandırılmalıdır. Konya’da kimse , bu hain terör örgütüyle işbirliği yapanları himaye etmez. Aksine bugünde böyle bir teşebbüs olsa bütün bir  Konya  , kollektif bilinciyle ayağa kalkar. Ortada bir iddialar varsa , adli süreç devam ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 1 =