Şoför yolcu zannettiği sivil polisten tam not aldı

Çorum'da otobüse  yolcu  olarak binen  sivil  polis ,  seyehat  sırasında sürücünün trafik kurallarına uyup uymadığını takip etti.

haber7
0

Çorum İl Emniyet Müdürlüğünce Kurban Bayramı nedeniyle alınan trafik tedbirleri kapsamında özellikle şehirler arası  yolcu  taşıyan otobüslere yapılan denetimler sıklaştırıldı. Ankara dan Samsun a giden  yolcu  otobüsüne ,  Çorum  un Sungurlu İlçesi ndeki otogardan  yolcu  olarak binen sivil polis memuru , güzergahta  otobüs şoförü  ve yardımcı personelin trafik kurallarına uyup uymadıklarını Çorum-  Ankara  karayolunun 1 inci kilometresindeki uygulama noktasına kadar takip etti.

Polis tarafından uygulama noktasında durdurulan otobüsten inen sivil polis memuru otobüsten inerek ekiplere bilgi verdi. Sürücünün seyahat boyunca herhangi bir kural ihlali yapmadığını belirten polis , yolculara hayırlı yolculuklar diledi. Sürücü ile otobüse ait evrakları ve takografı da kontrol eden ekipler , herhangi bir olumsuzluğa rastlanmayan sürücüye , kurallara uyduğu için teşekkür etti. Otobüs şoförü Cem Kaşıkçı ise uygulamadan memnun olduğunu ifade ederek , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 8 =