Kahramanmaraş  ta lise pansiyonundaki öğrencilere  sözlü sarkıntılık yaptığı belirtilen ve nöbetçi matematik öğretmeni ile iki  öğrenciyi darp ettikleri için gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan 5  kişiden 4 ü tutukland

milliyet
0

AA

Alınan bilgiye göre , Yeni Mahalle de iddiaya göre , 17 Ağustos ta akşam  piknik alanında alkol alan ve aralarında bir milli güreşçinin de bulunduğu  belirtilen 5 kişi , piknik alanına yakın olan Göksun Fen Lisesine gelip  öğrencilere laf atmaya başladı.

Bu sırada pansiyonda 12 nci sınıf öğrencilerine YGS ve LYS ye hazırlık  için yaz kursu veren matematik öğretmeni Özgen Adıyeke sesler üzerine dışarı  çıktı.

Okulun içine giren ve sarhoş oldukları öne sürülen gençler , öğretmeni  ve öğrencileri darp etti.

Bu kapsamda gözaltına alınan ve ifadelerinin alınmasının ardından  serbest bırakılan 5 şüpheli hakkında Göksun Cumhuriyet Başsavcılığınca tekrar  yakalama kararı çıkarıldı.

Kararın ardından ekipler , şüpheliler Cengizhan Ö. (18) Oğuz Kaan K.  (18) Murat D. (19) ve A.Ö. gözaltına aldı. Emniyetteki işlemleri tamamlanan ve  adliyeye sevk edilen 4 kişi çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Olayın ardından Elazığ a gittiği ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 5 =