ENR'ye göre Kuzu Grup dünyadaki sırası

 Kuzu   Grup  , Engineering News Record (ENR) dergisinin 2016 yılına ilişkin "Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhidi" listesinde 130. sırada yer aldı.

haber7
0

Şirketin açıklamasına göre ,  Kuzu   Grup  , geçen yıl 11 basamak atlayarak 130. sıraya yükseldi. Şirket , önceki yıl 141. sırada yer almıştı.

Açıklamada konuya ilişkin görüşlerine yer verilen  Kuzu   Grup  Yönetim Kurulu Üyesi Özen  Kuzu  , inşaat sektörünün uluslararası platformlarda Türkiye yi en iyi şekilde temsil etmeyi sürdürdüğünü kaydederek , şu ifadeleri kullandı:

"Dünyanın her yerinde prestijli projelere imza atan sektörümüz , Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlıyor. Ülkemizin adını böyle önemli platformlarda görmek bizim için gurur verici. Yurt içi ve yurt dışında çok sayıda proje faaliyete geçiren  Kuzu   Grup  olarak bu yıl 11 basamak yükselerek ,  ENR  listesinde 130. sırada yerimizi aldık. Yeni projeler üstlenerek , dünyada ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeyi hedefliyoruz. Bugüne kadar faaliyete geçirdiğimiz projelerle ülkemizin başarısına katkı sağlamaktan gurur ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 4 =