Elden et kokusu nasıl çıkar?

Kurban bayramında elinize sinen  Et  kokularını hızlı bir şekilde geçirmek için bu yöntemleri kullanabilirsiniz.

haber7
0

Et yemekleri birçok kişinin sevdiği ve her fırsatta tükettiği bir yemek çeşididir. Özellikle kurban bayramında birçok kişinin eli  Et  kokar. Birçok kişi  Et  kokusunun  Elden  bir türlü geçmemesinden şikayet eder. Yıkayarak bir türlü geçmeyen  Et  kokusunu geçirmek için bazı yöntemler uygulayabilir ve  Elden  giderebilirsiniz.

1. Sirke

Sirke bilindiği üzere birçok leke ve eşya  temizleme işleminde sıkça kullanılır. Ele sinen  Et  kokusunu çıkarmada da sirkeden faydalanırız. Sirkenin asitli yapısı sayesinde ele sinen  Et   kokusu  kolaylıkla çıkar. Sirke ile  Et  kokusundan kurtulmak için avucunuza bir miktar sirke dökün. Elinize döktüğünüz sirke ile avucunuzu 3-4 dakika ovalayın. Ellerinizi yeterince ovaladıktan sonra elinizi yıkayın. Böylece elinize sinen  Et  kokusunu geçirmiş olacaksınız.

2. Motorin

Eldeki  Et  kokusundan kurtulmak için mazotu bir bez ile nemlendirip ellerinizle ovalayınız. Daha sonra elinize bir miktar toprak alıp ovalama işlemine devam ediniz. Bu işlem sonrasında ellerinizi sabun ile durulayınız. Böylece ellerinizdeki  Et  kokusundan geçirmiş olacaksınız.

3. Çay

Her gün içtiğinizin çay elinizdeki  Et  kokusunu çıkarmada size yardımcı olabilir. Demlediğiniz çaydan bir miktar elinize dökünüz ve birkaç dakika elinizi ovalayın. Bu işlemi yaparken ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 9 =