Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet  Özhaseki  , "Türkiye de insanlara kurşun yağdıran lanet  FETÖ  örgütü elemanları  Avrupa  da cirit atıyor. Biz , bunları  istiyoruz   ama  , vermiyorlar. Neden vermiyorsunuz?" dedi.

milliyet
0

DHA

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet  Özhaseki  , Kayseri de Yamula Patlıcan Festivali ve Yemliha Gençlik ve Kadın Merkezi temel atma törenine katıldı.

Törende konuşan Bakan  Özhaseki  , Türkiye nin çok kolay bir coğrafyada olmadığını , her zaman bu coğrafyada fitne ve fesatın eksik olmadığını belirterek , şunları kaydetti: "Yıllardır süren bir PKK belası vardı , onları açtıkları çukurlara gömdük. Sonra bir  FETÖ  belası çıktı , onu da Allah ın izniyle onu da savuşturduk. Şimdi  Avrupa  ekonomik bir baskı kurmak istiyor. Ayrıca Avrupalılar , PKK terör örgütüne kapılarını açıyor , destek veriyor. Türkiye de insanlara kurşun yağdıran lanet  FETÖ  örgütünün elemanları  Avrupa  da cirit atıyor. Biz , bunları  istiyoruz   ama  vermiyorlar. Neden vermiyorsunuz? Almanya Başbakanı geçtiğimiz günlerde bir gaf yaptı. Türkiye de referandumda yüzde 49 hayır oyu verenlerin haklarını arayacaklarını söyledi. Tabii ki sayın Cumhurbaşkanımız ona gereken cevabı verdi. Merak etmeyin , artık onların karşısında ceketlerinin önlerini ilikleyenler yok. Sizlerin haklarını gerektiği gibi savunan insanlar var. Onlar , eskiyi istiyorlar  ama  artık o günler geçti."

 

 


window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push Etiketler: Mehmet  Özhaseki  , Çevre ve Şehircilik Bakanı , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 8 =