Vahşet saçtı! 4 kişiyi bıçaklayıp...

Kütahya'da 22 yaşındaki İrfan Konsu , 21 yaşındaki Sevgi Çetinkaya ve erkek arkadaşı 21 yaşındaki Kubilay Yeşilmeşe ile yanlarında bulunan 2  kişiyi  bıçakla yaraladı.

haber7
0

Olay , saat 23.00 sıralarında Atatürk Bulvarı Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü önünde meydana geldi. İrfan Konsu , yolda gördüğü eski sevgilisi Sevgi Çetinkaya ile yanında bulunan arkadaşlarını takip etti. Konsu , alt geçit çalışması nedeniyle trafiğe kapalı ve karanlık olan yolda Sevgi Çetinkaya yı durdurunca tartışma çıktı. Tartışma sırasında bıçağını çeken İrfan Kansu , Sevgi Çetinkaya yı 8 yerinden , araya giren genç kızın erkek arkadaşı Kubilay Yeşilmeşe ile yanlarındaki 34 yaşındaki Koray Altun ve 22 yaşındaki Ebru Şahin i de çeşitli yerlerinden bıçaklayıp otomobiline binerek kaçtı.

Yaralılardan Kubilay Yeşilmeşe , yakındaki Emniyet Müdürlüğü Trafik Ekipler Amirliği ne giderek yardım istedi. Polislerin çağırdığı ambulanslarla yaralılar , Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Evliya Çelebi eğitim ve Araştırma Hastanesi ne kaldırıldı. Tedaviye alınan yaralılardan Sevgi Çetinkaya , Kubilay Yeşilmeşe ve Koray ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 5 =