8 çocuklu adam, üniversiteli kız için dehşet saçtı

Evli ve 8 çocuk babası Hacı Yılan (45)  üniversiteli  kızın peşine düştü! 2 yıl boyunca tacizlerini sürdürdürdü. Son olarak 'O kızı alacağım' deyip genç kızın amcasını öldü

haber7
0

Ardahan’da akılalmaz olay! Evli ve 8 çocuk babası Hacı Yılan (45) üniversiteli kızın peşine düştü! Evlenmek istediğini savunup 2 yıl boyunca tacizlerini sürdürdürdü. Son olarak O kızı alacağım deyip genç kızın amcasını öldürdü , babasını ve kardeşini yaraladı!

Ardahan da Bayramoğlu köyünde yaşayan ve öğrenci servis taşımacılığı yapan evli , 8 çocuk babası Yılan (45) iddiaya göre köyde yaşayan L.A. (23) isimli genç kızın peşine düştü.

2 yıl boyunca kızın peşini bırakmayan Yılan , telefon ve mesajlarla sürekli rahatsız ettiği L.A. ile evlenmek istediğini söyledi.

Genç  kız  bir süre önce Trakya Üniversitesi İngilizce öğretmenliği bölümünü kazanıp okumak için Edirne ye gitti. Ancak Yılan Edirne ye kadar gidip , genç kızı rahatsız etmeyi sürdürdü. Bunun üzerine L.A. polise şikâyette bulundu. Yaklaşık iki ay önce genç  kız  savcılık kararıyla çağrı üzerine koruma tedbiri aldırdı.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 9 =