Beykoz Belediyesinde 'evde sağlık hizmeti' Dönemi

Sosyal belediyecilikte öncü  Beykoz  Belediyesi ,  evde   Sağlık  hizmetine ihtiyaç duyan hastalara ulaşarak tedavilerine yardımcı olacak.

haber7
0

Beykoz Belediye Meydanında yapılan  evde   Sağlık   hizmeti  Tanıtım Törenine AK Parti  Beykoz  İlçe Başkanı Mustafa Gürkan ,  Beykoz  Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek , başkan yardımcıları , meclis üyeleri , kamu müdürleri , belediye personeli ve ilçe sakinleri katıldı.

Beykoz Belediyesi  Sağlık  İşleri Müdürlüğü’ne bağlı uzman 3’er kişiden oluşan 2 ekip ve 2 araçla  Beykoz  halkına  evde   Sağlık   hizmeti  verilerek , bu hastalara doktor reçetelerinin doğrultusunda gereken tıbbi uygulamalar yapılacak.

Uzman ekiplerin verdiği bu hizmet ücretsiz olup hizmetten yararlanmak isteyenler , 444 66 61 numaralı telefonu arayarak 4 numarasını tuşlayacak.

AMACIMIZ SAĞLIK HİZMETİNİ HERKESE ULAŞTIRMAK

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek , Bu  hizmeti  yapmak gurur verici bir olaydır.   evde   Sağlık  hizmetinde amaç ,  hastalarımızın  Sağlık  hizmetine yaşadıkları ortamda ulaşmalarını sağlamaktır. Bu hizmet , çeşitli nedenlerle hastaneye gidemeyecek durumda olan ilçe sakinlerimize yönelik verdiğimiz bir hizmettir. Vatandaşımızın gözünde yaş görmek istemiyoruz. Belediye olarak ambulanslarımızla hiç kimseyi ulaşımsız bırakmadık.  Sağlık  hizmetlerimizle tüm ilçe sakinlerimize ulaşıyoruz. Psikolojik Danışma Merkezi’miz , 2009’dan beri 4 psikoloğumuzla faaliyette. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 6 =