Balat ta boğulma tehlikesi geçiren son anda kurtarıldı

Fatih  Balat  Sahili nde serinlemek için girdiği denizde  boğulma   tehlikesi   geçiren  30 yaşındaki Ersin Kayalı , deniz polisi dalgıçları tarafından sudan çıkarılarak kurtarıldı.

milliyet
0

Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın

DHA

Olay saat 19.00 sıralarında  Balat  Fener Sahili nde meydana  geldi. Alınan bilgiye göre , serinlemek için denize giren Ersin Kayalı , bir süre yüzdükten sonra suda batarak gözden kayboldu. Kayalı nın battığını gören sahildekiler , polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Denizde arama yapan deniz polisine bağlı dalgıçlar , yaklaşık 20 dakikalık bir aramanın ardından Ersin Kayalı ya ulaştı. Dalgıçlar tarafından battığı sudan çıkarılan Ersin Kayalı hemen ambulansa alındı. Ambulansta sağlık ekiplerince kalp masajı uygulanan Kayalı ,  Balat  ta bulunan özel bir hastaneye götürüldü. Ersin Kayalı nın hayati tehlikesinin sürdüğü öğrenildi

Görgü tanıklarından Hakan Yeter , "Arkadaş orada tek başına otuyordu. Biz buradan takip ettik biraz sarhoştu galiba , yüzmeyi biliyordu. 10 dakika kadar yüzdü daha sonra kayboldu. Biz de yetkililere haber verdik" dedi.

Sahilde piknik yapanlardan bazılarının ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 1 =