Rus işadamı, ultra lüks yatıyla Bodrum da

Dünyanın zengin iş adamları arasında yer alan  Rus  milyarder 62 yaşındaki Farkhad Akhmedov un  ultra   lüks  yatı Luna ,  Bodrum  a demirledi.

milliyet
0

DHA

Dünyanın en zengin iş adamları arasında yer alan , gaz üretim şirketlerinden Northgas ın Yönetim Kurulu Başkanı Azeri asıllı  Rus  milyarder 62 yaşındaki Farkhad Akhmedov un  ultra   lüks  yatı Luna ,  Bodrum  un Yalıkavak Mahallesi ndeki Küdür Yarımadası açıklarına demirledi.

Dünyanın en zengin iş adamları arasında yer alan gaz üretim şirketlerinden Northgas ın patronu  Rus  milyarder Farkhad Akhmedov , eşi Tatyana Akhmedov , üç çocuğu ve yakın dostlarıyla birlikte 115 metrelik  ultra   lüks  motoryatı Luna" ile  Bodrum  a dün geldi. Yunanistan ın Korfu , Mikonos , Tilos , Leros adalarını gezdikten sonra  Bodrum  a gelen Akhmedov ve ailesinin bulunduğu yat Yalıkavak Mahallesi ndeki Küdür Yarımadası açıklarına demirledi. Dev yatı görmek isteyenler koya akın etti.

Yatın üzerinde bol bol güneşlenen  işadamı  Akhmedov , tatilin tadını çıkardı. Yatın etrafında 6 zodyak botla güvenlik önlemi alındı.  Rus  milyarderin konukları da koyda gün boyu su sporları yaptı. Akhmedov , daha sonra ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 8 =