Apartmanın bahçesinde buldu! Her yerini karıncalar sarmış

ABD nin Teksas eyaletinde bir adam  Her   yerini  karınca ve böceklerin sardığı yeni doğan bir bebek buldu. Yapılan araştırmalar sonucu bebeğin 21 yaşındaki annesinin bebeğini sokağa bıraktığı , genç kadının hamileliğinden bebeğin baba

milliyet
0

milliyet.com.tr

Henüz göbek kordonu bile kesilmemiş kanlar içinde yerde yatan çığlık çığlığa ağlayan bir bebek. Üstelik vücudunu  karıncalar  ve böcekelr kaplamış halde.

ABD nin Teksas eyaletine bağlı Houston kentinde bir  Apartmanın   bahçesinde  aapartman sakinlerinden biri zavall bebeği buldu. Söz konusu bebeği bulana dam  Her  ne kadar bakması zor olsa de abebeği bulduğu haliyle video kaydını aldı. 


Polşis bebeğin üzerindeki kanlardan  yaptığı araştırma sonuvu adının Sidney Woytascyzk olduğu belirlenen 21 yaşınak anneyi buldu.

Genç kadın 21 yaşındak Sidney Woytasczyk tı. Anne sorgulama için güvenklik merkezine görürüldü. Ancak yargılanabileceği bir suç bulunamadı. 

Bebek sağlık durumunun kontolü için hastaneye götürüldü. Herhangi bir yaşam tehlikesi yok. 

Erkek arkadaşından bebe dünyaya getiren kadın aylarca hamile olduğunu herkesten saklmış , ne bebeğin baabsı ne de kızın birlikte yaşadığı annesi aylarca hiç bir şey farketmediklerini ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 4 =