Ünlüler de seferber olmuştu kötü haber geldi

Gazi Mahallesi'nde 2 Ağustos 2015 tarihinde bir magandanın tabancasından çıkan kurşunla omuriliği zedelenerek felç olan lise öğrencisi Ahmet Emre Çavuş , bu sabah hayatını kaybetti.

haber7
0

Olay tarihinde 17 yaşında olan kaldırıldığı  İstanbul  Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi’nde omuriliğinin zedelendiği belirlenen  Ahmet Emre Çavuş  , göğsünün altından itibaren  felç  oldu. Yerel bir gazetenin imtiyaz sahibi , 2 çocuk babası Bülent Çavuş ile Bahçelievler Çocuk Esirgeme Kurumu’na hizmet veren taşeron firmada Bakıcı anne eşi Zeynep Çavuş , aylarca yoğun bakım servis önünden ayrılamayınca işsiz kaldı.  Ahmet Emre Çavuş  , daha sonra gerektiğinde yoğun bakıma alınabileceği ve fizik tedavi uygulanabilen Şişli’deki özel bir hastanede ailenin kıt imkanlarıyla tedavi görmeye başladı. Bu merkezin bu yılın başlarında kapatılması üzerine aile fizik tedaviyi Bayrampaşa’da özel bir hastanede sürdürdü.

Zeynep Çavuş ve eşi yıllık 190 bin TL’ye yakın tutan fizik tedavi giderini karşılayamaz hale geldi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan ,  Sultangazi  , Avcılar , Bakırköy Belediye başkanlarının yanı sıra Beşiktaş ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 3 =