Meteoroloji den son dakika yağış uyarısı

 Meteoroloji  den son  dakika   yağış   uyarısı  geldi. İstanbul , Pazartesi gününden itibaren yağışlı havanın etkisi altında kalacak.

milliyet
0

Meteoroloji den İstanbul için uyarı geldi. Bugün çok bulutlu bir havanın hakim olacağı İstanbul yarından itibaren sağanak yağışın etkisi altında kalacak. İstanbul da yarın yer yer sağanak  yağış  beklenirken Salı günü parçalı bulutlu bir hava olacak. İstanbul a asıl yağışın ise Çarşamba ve Perşembe günü yağması bekleniyor.

Yapılan son değerlendirmelere göre , ülkenin kuzeydoğu , zamanla kuzeybatı kesimleri ve Akdeniz çevrelerinin parçalı bulutlu , Rize çevreleri , Trabzon un doğu , Artvin in kıyı kesimleri ve öğle saatlerinde Doğu Toroslar mevkii ile akşam saatlerinde Edirne ve Kırklareli çevrelerinin aralıklı ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı , diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. 

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre , hava sıcaklığı kuzeybatı kesimlerinde 2 ila 4 derece azalacak , ülke genelinde mevsim normallerinin 2 ila 5 derece üzerinde seyretmeye devam edecek. Rüzgar , genellikle batı ve ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 1 =