Şevkat Yerimdar 13. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

FOX TV nin keyifle takip edilen dizisi  Şevkat   Yerimdar  son bölümü ile herkesi ekrana kilitledi. Cuma günleri yayınlanan dizinin yeni bölümü heyecanla beklenirken seyirciler son bölümün etkisinden kurtulamadı.  Şevkat  büyük bir kaza geçiriy

milliyet
0

Şevkat  Yerimdar  Cuma akşamı 12. son bölümü ile ekrana geldi. Yeni bölümü heyecanla beklenen  Şevkat   Yerimdar  ın 13.  bölüm   fragmanı  henüz yayınlanmadı. Esin evleniyor.  Şevkat  ise büyük bir kaza geçiriyor.  Şevkat  n durumu ne olacak?

Şevkat  Yerimdar  18 Ağustos Cuma akşamı FOX TV de...


ŞEVKAT YERİMDAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Şevkat ve Esin birbirlerine aşık olduklarını anlamışlardır fakat birbirlerine açılamazlar. Esin onun duygularından emin olmak istemektedir.  Şevkat  ise rahmetli annesine ölüm döşeğinde verdiği sözü çiğnemeyi kendisine yedirememektedir.

Bu arada Cevdet ve Marika ,  Şevkat  ve Esin’e beşik kertmesi olduklarını artık açıklamaya karar verirler. Fakat olaylar öyle gelişir ki , onlar bunu söyleyemeden  Şevkat  mahalleden gitmeye karar verir. Ankara’dan kendisini çağıran amcasının yanına gidecektir.

Esin ona duyduğu aşkın karşılıksız olduğunu düşünürken , mahalledeki mülklerin üstüne konmak için sinsi planlarını tıkır tıkır ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 1 =