Çocuklar Duymasın 4. bölümde Meltem yine ortalığı karıştıracak!

Ekranların fenomen dizisi  Çocuklar   Duymasın  yeni bölümleri ile  yine  çok ses getiriyor. Bu akşam 4. bölümü ile Kanal D de ekrana gelecek olan  Çocuklar   Duymasın  da  Meltem  , Haluk un akşam yemeğini sokak hayvanlarına verince ortalık karışıy

milliyet
0

Çocuklar  Duymasın  4.Bölüm Fragmanı 2 yayında! İstanbul da sağanak yağış uyarısı yapılıyor , Haluk yağmurdan nasibini alıyor!

Sağanak yağış uyarısından sonra herkes tedbir alırken , Haluk  yine  bildiğini okuyor ve sırılsıklam olarak eve dönüyor!  Çocuklar   Duymasın  yeni bölümüyle Pazar 20.00 de Kanal D de!

Haluk’un canı kuzu incik çekmiştir. Sırf bunun için Meltem’i önemli bir toplantıdan çıkaran ve kuzu incik yapmasını isteyen Haluk , akşam yemeğine de bütün eş , dost , akraba kim varsa çağırır. Taş Fırın Haluk bütün gün hiçbir şey yememiş , sabırsızlıkla kuzu incik yiyeceği anı beklemiştir. Eve çok aç ve heyecanlı bir şekilde gelen Haluk’u kötü bir sürpriz beklemektedir.

Eve sokak hayvanlarını koruma ekibinden iki şirin , küçük kız gelir. Kendi yaptıkları bilezikleri satarak , elde ettikleri paralarla sokak hayvanlarına mama alan bu iki şirin kız Meltem’den evde pişen et yemeğini de isteyince  Meltem  zor durumda kalır. Sokak hayvanları konusunda hassas olan  Meltem  ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 4 =