‘Kılıçdaroğlu ülkeye düşmanlık etmektedir’

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu Yalova’da pazar yeri açarken yaptığı konuşmada CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştirdi. Çavuşoğlu , “Ana muhalefet partisinin lideri bu  ülkeye  açık açık  düşmanlık  etmektedir” dedi.

milliyet
0

FETÖ’cülerin 15 Temmuz darbe girişiminde bu ülkenin insanlarına tanklar ve uçaklarla saldırdıklarını , ülkeyi işgal etmeye çalıştığını belirten Çavuşoğlu , şöyle devam etti: “Ama şükürler olsun hiçbir şeyden kaçmayan ‘Ben kefenimi giydim bu yola çıktım’ diyerek yola çıkan Sayın Cumhurbaşkanımızın çıkışı ve milletimizin onun arkasında kenetlenmesiyle beraber ,  bayrağı teslim etmedi.” 
Konuşmasında Kılıçdaroğlu’nun ‘ülkeye  düşmanlık  yaptığı’ iddiasında bulunan Çavuşoğlu sözlerini şöyle sürdürdü: “Ana muhalefet partisinin lideri bu ülkede can ve mal güvenliğinin olmadığını ifade etmektedir. Bu yanlıştır , bu doğru değildir. Tekrar söylüyorum 15 Temmuz akşamı havalimanında darbecilerle anlaşarak Bakırköy’deki belediye başkanının evine sığınmış olabilirsiniz ama bu sözlerinizden kaçamazsınız. Çıkıp bu milletten özür dileyeceksiniz. Bu millet sizi asla affetmeyecek.” l DHA
window._taboola = window._taboola || []; ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 3 =