İnstagran kullanıcılarına müjde! Canlı yayın için yeni bir özellik geldi...

Popüler sosyal paylaşım ağı olan İnstagram , çok yakında kullanıcılarını sevindirecek yepyeni bir özellikle geliyor. İnstagram uygulaması ,  yeni  dönemde  Canlı   yayın  platformuna konuk ekleme özelliğini ekleyecek. Bu

haber7
0

İnstagram’ın  Canlı   yayın  özelliği yapılan güncellemelerle birlikte sürekli gelişmeye devam ediyor. İnstagram’ın  Canlı  yayınlarda insanların birbirlerini yayına ekleyebilme ve bölünmüş ekranda birlikte  Canlı   yayın  yapabilme özelliğinin test aşamasında olduğu duyuruldu.  

İnstagram’ın test aşamasında olan bu  yeni  özelliği çoklu  Canlı   yayın  olarak belirtiliyor. Bu sayede İnstagram’ın yenilik kazanan  Canlı   yayın  özelliğiyle , kullanıcıların yapılan  Canlı  yayınlara dışarıdan katılabilme olanağı bulunuyor. İnstagram’ın geliştirilen  yeni  özelliğiyle birlikte  Canlı   yayın  yapmaya başladığınızda , bir arkadaşınızı yayınınıza davet edip  Canlı  yayını birlikte gerçekleştirebileceksiniz. Eğer karşı taraf da bu daveti kabul ederse , direkt olarak  Canlı  yayınınız ikiye bölünecek birlikte  Canlı   yayın  yapma fırsatı elde edebileceksiniz.

Canlı yayını izlemek isteyen diğer kullanıcılar ise ikiye bölünmüş ekranda farklı iki  Canlı  ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 2 =