Türkiye'de 'kaos çıkarma planı' devam ediyor!

İncirlik Hava Üssü'nde ABD'ye ait bir uçağı dronla düşürmeyi ve daha sonra Alevi derneklerinde kanlı eylem yapmayı planladığı açıklanan  DEAŞ  üyesi Rus vatandaşı Bakıev yakalandı.

haber7
0

Haber7 - Analiz

Türkiye de birden fazla sinir uçları harekete geçirilerek çok ayaklı bir  kaos   planı  uygulanmak istendiği ortaya çıktı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu nun Kandil den desteklenen yürüyüşüyle başlayan süreç adım adım ilerliyor. 

Geçtiğimiz günlerde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu nun başlattığı Sözde Adalet Yürüyüşü ne saldırı hazırlığında olduğu öğrenilen 6  DEAŞ  lı terörist , polis tarafından düzenlenen operasyonla yakalanmıştı. İçinde AK Parti bayrakları bulunan bir minibüs kiraladıkları belirlenen teröristlerin , kalabalığın üzerine araç sürerek saldırı hazırlığında oldukları ortaya çıkmıştı.

Eğer bu saldırı gerçekleşebilse Türkiye de büyük olayların fitili ateşlenecekti. Belli bir kesimi hedef alarak ülkede iç çatışma çıkarmak isteyenler Kayseri Emniyeti nini başarılı operasyonu ile kıs kıvrak yakalanınca birileri tarafından yeni hedefler ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 3 =