Hırsızlarla mağazada yalnız kalan kız şoka girdi!

Konya’da bir  mağazada   kalan  Habibe Tok , içeride hırsızların olduğunu anlayınca kendisini odaya kilitleyip polisi arayarak yardım istedi.

haber7
0

Konya’da bir  mağazada   kalan  Habibe Tok , içeride hırsızların olduğunu anlayınca kendisini odaya kilitleyip polisi arayarak yardım istedi. Hırsızlar kasadaki paraları alıp kaçarken  şoka  giren genç  kız  ise uzun süre gözyaşı döktü.

Olay , saat 04.00 sıralarında merkez Meram ilçesi Alaaddin Bulvarı üzerinde bulunan bir  mağazada  meydana geldi. İddiaya göre Erzurum’dan geldiği öğrenilen mağaza çalışanı 25 yaşındaki Habibe Tok , mağazanın 3’ncü katındaki odada uyurken içeriden sesler geldiğini fark etti. İçeride hırsızların olabileceğini düşünen Habibe Tok , telefonlaÿişyeri sahibini aradı. İşyeri sahibi de telefonundan güvenlik kameralarına baktığında mağaza içerisinde iki hırsızın dolaştığını gördü ve Habibe Tok’u arayarak polisten yardım istemesini söyledi.

Habibe Tok , hırsızlardan korkup kendisini odaya kilitledi ve polisten yardım istedi. Bu sırada hırsızlar Habibe Tok’un kaldığı odanın kapısını da zorladı ancak açamadı. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 3 =