Facebook o uygulamasını tamamen kapatıyor!

iOS ve Android için  Facebook  Gruplar  uygulamasını  kullanıyorsanız , sizin için maalesef kötü bir haberimiz var. Sosyal medya devi ,  Facebook  Gruplar  uygulamasını  sonlandırıyor.

hurriyet
0

iOS ve Android için 2014 yılında sunulan ve kişisel , pratik , güçlü yollarla topluluklar oluşturarak insanları bir araya getirme hedefindeki  Facebook  Gruplar uygulamasının ipi çekilmiş durumda.  Facebook  , Gruplar uygulamasıyla ilgili bu tasarrufunun detaylarını açıklamayı ihmal etmedi.

Facebook , bundan böyle ana uygulamasına yatırım yaparak topluluklarla birlikte onlar için daha fazlasını yapabileceklerini keşfettiklerinin altını çiziyor. Bu anlamda gruplarla ilgili çalışmalarda ana  Facebook  uygulaması ve facebook.com adresine odaklanılarak 25 Ağustos 2017 itibarıyla iOS ve Android için  Facebook  Gruplar uygulaması kaldırılacak. Tabii ki bu uygulamadaki tüm gruplarınıza ana  Facebook  uygulamasından erişebilecek ve tüm topluluklarınızla bağlantı kurmaya devam edebileceksiniz.

Kullanıcıların dahil olduğu grupları yönetmesini ve gruplarla etkileşime geçebilmesini sağlayan uygulama , yeni gruplara katılma ve hatta yeni gruplar oluşturma konusunda büyük kolaylıklar sunuyordu.

shiftdelete in haberine ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 8 =