iPhone 8 beraberinde iPhone 7S le mi geliyor

 iPhone  8 yalnız mı gelecek; yanında  iPhone  7S de gelecek mi? Peki büyük gün , hangi gün?

hurriyet
0

Muhtemelen artık iyiden iyiye sıkılmaya başladığınız  iPhone  8 ve Galaxy Note 8 sızıntıları , neyse ki çok geçmeden telefonların tanıtılmasıyla son bulacak. (Evet , hemen ardından da muhtemelen  iPhone  9 ve Galaxy Note 9 u konuşmaya başlayacağız.) Galaxy Note 8 in bu ay sonunda ,  iPhone  8 in de eylül ayında tanıtılması bekleniyor. Ancak  iPhone  8 için daha önce gecikme olasılığı vardı hatırlarsanız. Bu haberlerin ardından Tim Cook un  iPhone  8 ile ilgili bir sıkıntılarının olmadığını iletmesi , yeni amiralin gecikmeyeceğinin işaretini vermişti. Şimdi buna ilişkin bir haber de KGI Securities ten geldi.

KGI Securities in tahminleri ,  iPhone  8 in eylül ayında piyasaya çıkacağı yönünde. Ayrıca yine aynı kaynağa göre amiral gemisi yalnız olmayacak , yanında  iPhone  7S ve  iPhone  7S Plus modellerini de getirecek.

Bu iyi bir haber. Fakat bir de kötü haber var. Telefonlar eylül ayında piyasaya çıkacak çıkmasına ama KGI Securities e göre bu üçlü , 2018 yılı başına kadar üretim noktasında kısıtlı ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 8 =