Kilit isim 20 yıl sonra sessizliğini bozdu

Dünyayı yasa boğan kazadan 20  yıl   sonra   sessizliğini  bozdu. Şoförü , Prenses Diana nın öldüğü tartışmalı kazadan  sonra  ilk kez konuştu. Kaza sırasında aracı kullanmayan Colin Tebbut "Tünele çok fazla hızlı girdiler" yorumunu  yapt

milliyet
0

milliyet.com.tr

Dünyanın hayranlık duyduğu Galler Prensesi Lady Diana 31 Ağustos 1997 yılında Paris te korkunç bir şekilde hayatını kaybetmişti. Aradan geçen 20  yıl  boyunca araçta sevgilisi ve kendisinden çocuk beklediği evlenmek üzere oldukları haberi çıkan Mısır kökenli iş adamı Dodi El Fayed ile birlikteydi. 

İddiaya göre paparazzilerden kaçan çift girdikleri tünelde kaza yapmıştı. Ancak kaza sırasında  Prenses in kendi şoförü direksiyonda değildi. Çift kaldıkları oteldne çıkarken son anda şoför değişmişti. 

Kazayla ilgili aydınlanmayan gizemlerin  Kilit  isminlerindne biri Colin Tebbut 20  yıl   sonra  sessziliği bozdu. Kaza için ilk yorumu "Tünele çok hızlı girdiler" oldu. Tebbut , "o gece keşke aracı ben kullansaydım" dedi.

Lady Di nin kaza haberini alır almaz önce kaza uerine oradanda hastaneye gittiğini söyleyen Colin Tebbut o kadar kalabalıktı ki insanlar onu odasında görebilmek için çatılara çıkmıştı diyor. 

Prenses ile ilgili konuşan Tebbut "Muhteşem ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 6 =