Galaxy S9 un pili çok daha büyük olacak!

Samsung un üzerinde çalıştığı bu teknolojiyi gerçeğe dönüştürürse ,  Galaxy  S9 un  pili  beklediğinizden  çok   daha   büyük  olabilir!

hurriyet
0

Samsung  Galaxy  Note 8 ile tanışmak üzereyiz ancak  Galaxy  S9 dedikodularına da bir süredir kulak kabartıyoruz. Yeni dedikodular ,  Galaxy  S9 un pilinin  Galaxy  S8 den de  büyük  olacağını söylüyor.

Yeni bir rapora göre Samsung , yeni bir PCB teknolojisi üzerinde çalışıyor. Bu teknoloji , yonga üreticilerinin anakartı büyütmeden , karta ek bileşen katmanları eklemelerine izin verecek. Böylece pil için  daha   büyük  bir alan ayrılmış olacak. İddianın kaynağı ETNews , bu teknolojinin  Galaxy  S9 un Exynos işlemcili sürümü için geçerli olacağını , Qualcomm Snapdragon sürümünde olmayacağını söylüyor.

Samsung bu teknolojiyi gerçeğe dönüştürmeyi başarırsa , pil ömrü anlamında  büyük  bir adım atabilir. Böyle bir durumda firma , amiral gemisi telefonunun sadece Exynos sürümünü üretmeye karar verebilir.

Bu teknolojinin 23 Ağustos ta New York taki etkinlikte tanıtılması beklenen  Galaxy  Note 8 e muhtemelen yetişmeyeceğini söyleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: CHROME UN 20 GİZLİ ÖZELLİĞİ

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 3 =