Bilecik te yapıyorlar, 40 ın üzerinde ülkeye satıyorlar

 Bilecik  te 1990 yılında kurulan bir madencilik firması , Çin de 2008 de faaliyete geçirilen fabrikalarıyla birlikte dünyanın dört bir tarafından topladıkları renkli taşlarla yaptıkları mozaikleri , 40 ın  üzerinde   ülkeye  ihraç ediyor.

hurriyet
0

Bilecik te 1990 yılında kurulan bir madencilik firması , granit ve mozaik sektöründe geliştirdiği renkli desenlere sahip özel tasarımlar ve koleksiyonlarla , 40 ın  üzerinde   ülkeye  ihracat yapıyor.Bilecik te 1990 yılında kurulan bir madencilik firması , granit ve mozaik sektöründe geliştirdiği renkli desenlere sahip özel tasarımlar ve koleksiyonlarla , 40 ın  üzerinde   ülkeye  ihracat yapıyor.               

Ağırlıklı satış merkezini Amerika da kuran ve 400 bayi ile faaliyetlerin sürdüren firma , binin  üzerinde  çeşidiyle tüketiciye ulaşıyor.  Bilecik  Organize Sanayi Bölgesi nde faaliyet gösteren bir madencilik firmasının Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Akbulak , AA muhabirine yaptığı açıklamada , 1990 da kurulan firmalarında 1994 yılında granit imalatına geçtiklerini söyledi.               

Ardından mozaik işine girdiklerini ifade eden Akbulak , "Mermerleri küçük parçalar halinde keserek mozaikler oluşturuyoruz. Bu , eski Roma ve Bizans imparatorluklarından gelen ve zamanla bütün modern ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 1 =