İzmir’de , iddialara göre 45 dakika boyunca otobüsün gelmemesine sinirlenen  vatandaşlar  ,  otobüse  saldırıp camlarını kırdı.

milliyet
0


  Edinilen bilgiye göre , İzmir’in Karabağlar ilçesinde Konak-Esbaş arası sefer yapan 233 numaralı belediye otobüsü iddialara göre , İnkılap Durağı na  geç  geldi. Dakikalarca otobüsün gelmesini bekleyen  vatandaşlar  ise duruma sinirlendi ve şoföre tepki gösterdi. Otobüsün dolu olması üzerine araçtaki yolcuları indiren şoför , aşırı yoğunluk nedeniyle iddialara göre yolcu da almadı. Bunun üzerine sinirler iyice gerildi ve ortalık bir anda karıştı.

  Yolcular yaralandı
   vatandaşlar  şoföre tepki gösterirken , bir esnaf da bir anda  otobüse  saldırarak camını kırdı. Camın kırılması ile otobüsün içinde bulunan bir kadın başından yara aldı. Kanlar içinde kalan bir kadın yaşadığı şok ile ağlamaya başladı. Mahalle halkı ise İnkılap Durağı nda hep aynı sorunu yaşadıklarını , otobüslerin  geç  geldiğini belirterek , yetkililere çağrıda bulundu. Çevredeki vatandaşların ihbarıyla olay yerine  gelen  polisler de vatandaşları sakinleştirmeye çalışırken , taraflar ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 4 =