Kurtulmuş’tan Kılıçdaroğlu’na sert tepki

Kültür ve Turizm Bakanı Numan  Kurtulmuş  , Kılıçdaroğlu’na  sert   tepki  göstererek , "Muhalefet olmak , hükümete laf söyleyeceğim diye Türkiye’nin beline kazma vurmak değildir" dedi.

haber7
0

Kültür ve Turizm Bakanı Numan  Kurtulmuş  , Beyoğlu’nda bulunan Sütlüce Parkı’na inşa edilen Manas Heykeli’nin açılış törenine katıldı.  Kurtulmuş  , Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na , bir Alman dergisine verdiği röportaj nedeniyle  sert   tepki  gösterdi.

"BERLİN NE KADAR GÜVENLİYSE , İSTANBUL O KADAR GÜVENLİDİR"

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun , bir Alman dergisine verdiği röportajda yer alan ifadeleri hatırlatılan  Kurtulmuş  , Türkiye’nin terör tehdidi altında bulunmadığını , terörün tüm dünyayı tehdit eden genel bir sorun olduğunu ifade ederek , "Berlin ne kadar güvenliyse , İstanbul o kadar güvenlidir. Viyana ne kadar güvenliyse , Londra ne kadar güvenliyse , New York ne kadar güvenliyse , İzmir o kadar güvenlidir , Antalya o kadar güvenlidir. Türkiye’nin her şehri , dünyanın bütün şehirleri kadar güvenlidir. Bunu kim söylemişse halt etmiş. İnsanın ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 8 =