Doktor 'sıkma kendini, masaj yap' dedi...

Almanya'da yaşayan iki çocuk annesi Emel Bingöl (38) , 3 Şubat 2017'de Gaziantep'teki özel bir hastanede estetik operasyon geçirdi.

haber7
0

Almanya da yaşayan iki çocuk annesi Emel Bingöl (38) , 3 Şubat 2017 de Gaziantep teki özel bir hastanede estetik operasyon geçirdi. Hastaneden bir gün sonra taburcu edilen Bingöl , Almanya ya döndü. "ALMANYA DAKİ  Doktor  FARK ETTİ"

Zamanla karnında şişlikler oluşan , ağrı çeken ve hareket etmekte zorlanan Bingöl ün , Almanya daki bir hastanede çektirdiği röntgende karnında  makas  olduğu tespit edildi.

Bu nedenle psikolojik sorunlar da yaşayan Bingöl ün , geldiği Şanlıurfa da özel bir hastanede gerçekleştirilen ameliyatla karnındaki  makas  alındı. Bingöl , avukatı Şiyar Yıldırım aracığıyla "Hizmet kusuruna dayalı işlem sebebiyle maddi ve manevi zararın ödenmesi" talebiyle estetik ameliyatı gerçekleştiren  Doktor  ve hastane hakkında dava açtı. "BÜYÜK MAĞDURİYET YAŞADIM"

Bingöl , yaptığı açıklamada , yapılan hata nedeniyle büyük mağduriyet yaşadığını öne sürdü. Ameliyat daha ucuza mal olacağı için Türkiye yi seçtiğini belirten Bingöl , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 8 =