Karın ağrısı diye gitti; karnından makas çıktı

Gurbetçi Emel Bingöl'ün  estetik ameliyat  sırasında karnında unutulan  makas  , Almanya'da 6 ay sonra  Karın   ağrısı  şikayeti dolayısıyla çektirdiği röntgende fark edildi.

haber7
0

Gurbetçi Emel Bingöl ün , Gaziantep teki bir hastanede yaptırdığı  estetik ameliyat  sırasında karnında unutulan  makas  , 6 ay sonra  Karın   ağrısı  şikayeti dolayısıyla çektirdiği röntgende fark edilerek alındı.

Almanya da yaşayan iki çocuk annesi Emel Bingöl (38) , 3 Şubat 2017 de Gaziantep teki özel bir hastanede estetik operasyon geçirdi. Hastaneden bir gün sonra taburcu edilen Bingöl , Almanya ya döndü.

Zamanla karnında şişlikler oluşan , ağrı çeken ve hareket etmekte zorlanan Bingöl ün , Almanya daki bir hastanede çektirdiği röntgende karnında  makas  olduğu tespit edildi.

Bu nedenle psikolojik sorunlar da yaşayan Bingöl ün , geldiği Şanlıurfa da özel bir hastanede gerçekleştirilen ameliyatla karnındaki  makas  alındı.

Bingöl , avukatı Şiyar Yıldırım aracığıyla "Hizmet kusuruna dayalı işlem sebebiyle maddi ve manevi zararın ödenmesi" talebiyle estetik ameliyatı gerçekleştiren doktor ve hastane hakkında dava açtı.

"2-3 ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 6 =