Pazartesi akşamları Fox TV ekranlarına gelen  Deli   Gönül  7.  bölümde  Fatmanur Kadir e aşkını ilan etti. Türkan a rağmen aşklarını yaşayabilecekler mi?

milliyet
0

Deli  Gönül  ün 6.bölümünde Türkan ın ne kadar acımasız olacağı ve planına  neler  katacağı merak ediliyordu. Peki  neler  yaşandı?  Deli   Gönül  7. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

Son bölümünde Fatmanur ile Ahmet in evlenmesi , Kadir e dayanılmaz acılar verir. Bunun üzerine Kadir , okuldan ayrılma kararı alır. Kadir ile arasında bir şeyler olmasını bekleyen Türkan ise bütün suçu Fatmanur a yükler ve Kadir için savaşın yeni başladığını söyler. 

Yeni bölüm fragmanında ise Türkan , Kadir için savaşma kararı alır. Ve kaybetmeyeceğini savaşın yeniden başladığını söyler. Ahmet ise Fatmanur u takibe başlıyor. Fatmanur un Şükran ı ziyaret için yanına gider ve birlikte çok güzel vakit geçirirler. Fakat Kadir in eve gelmesi ile bu neşeli zamanlar sona ermektedir. Bu sırada Ahmet , Kadir ile Fatmanur arasında bir şeyler olacak mı diye gözlemektedir. 

Deli  Gönül  her Pazartesi saat 20.00 de Fox Tv de..

DELİ GÖNÜL 7. BÖLÜM ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 3 =