Mahrem imam itiraf etti! Böyle gizlendiler

Örgütte “öğretmen” diye tabir edilen ve 3 ila 5’şer kişilik subaylardan sorumlu olan abi konumundaki M.S.K. , FETÖ’cü subayların TSK’da nasıl gizlendiğini anlattı.

haber7
0

FETÖ’nün Kara Kuvvetler Komutanlığı  Mahrem  hizmet yapılanmasında “Serhat” kod adını kullanan M.S.K. , “Her subayın kod adı , gerçek adı ve kendisine verilen sayısal numarası bulunuyor. Örgüt , bilinçaltına hükmetmek için Osmanlı tarihi vurgusu yapıyor. Askeri öğrenci alımlarında yakışıklı olmasına önem veriliyor , zeki olmasa da sınav soruları verilerek bu kişilere sınav kazandırılıyor” itirafında bulundu.

Ankara Cumhuriyet Savcısı Ali Alper Saylan tarafından FETÖ’nün Kara Kuvvetleri  Mahrem  yapılanmasına ilişkin 71 şüpheli hakkında hazırlanan iddianamede , örgütün TSK yapılanmasıyla ilgili önemli itiraflar yer aldı.

Gazete Habertürk ten Fevzi Çakır ın haberine göre; Örgütte “öğretmen” diye tabir edilen ve 3 ila 5’şer kişilik subaylardan sorumlu olan abi konumundaki M.S.K. , FETÖ’cü subayların TSK’da nasıl gizlendiğini anlattı. M.S.K. şunları söyledi:

EMİR SUBAYLARINA ÖZEL ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 6 =