Ferman Toprak ı omuzlara aldılar

Engellilerin de spor yapabildiğini göstermek amacıyla Cumhurbaşkanlığı himayesinde gerçekleşen Engelsiz Futbol Şöleni etkinliğinde engelli sporcular ile ünlü isimler gösteri maçı yaptı.

milliyet
0

Fantezi müziğin sevilen ismi  Ferman   Toprak  ın da hazır bulunduğu maçta; ünlüler takımında Beşiktaş ın eski futbolcusu Ahmet Dursun , Galatasaray ın eski futbolcusu Evren Turhan , teknik direktör Güvenç Kurtar ve oyuncu Metin Yıldız da yer aldı.

Engelli sporcularla Halkalı Atakent Stadı nda oynanan maçta ünlüler takımı , karşılaşma öncesi objektiflere poz verdi. Çekişmeli geçen maç engelli sporcuların galibiyetiyle sona erdi.

Maç sonrasında sporcuların yoğun sevgi gösterisinde bulunduğu  Ferman   Toprak   omuzlara  alındı. Karşılaşma sonrası engelli sporcularla birlikte sevilen şarkılarını söyleyen  Toprak  , böylesine anlamlı bir sosyal sorumluluk etkinliğinde bulunmaktan çok mutlu olduğunu belirterek , "Uzun yıllar sonrasında nizami bir sahada engelli sporcu kardeşlerimle çekişmeli bir maç yaptık. Defansta elimden geleni yaptım ama kazanamadık. Yenilsek de sonunda dostluk kazandı" dedi.

googletag.cmd.push });

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 7 =