G.Saray'dan 'kebapçı' kararı! Dükkan kapattı

 Fatih Terim  ile Alaçatı'da kavga eden Selahattin Aydoğdu'nun sahibi olduğu  kebapçı  , Türk Telekom Stadı'ndaki işletmesini kapattı.

haber7
0

Fatih Terim le yaşadığı kavga ile futbol gündemine gelen  Selahattin Aydoğdu  nun sahibi olduğu Yüzevler Kebapçısının ,  Galatasaray  ın stadı , Türk Telekom Stadı ndaki işletmesini kapattığı ortaya çıktı.

Galatasaray ın yeni sponsorluk anlaşması imzaladığı Workinton la ilgili önemli bir detay ortaya çıktı. Proje kapsamında Türk Telekom Stadı na kurulan Co Working alanlarının yeri dikkat çekti.

Bu alanlar daha önce Türk Telekom Stadı da işletilen Yüzevler Kebapçısının yerine yapıldı. Yani , Alaçatı da  Fatih Terim  le kavga eden ve Terim in Milli Takım gönderilmesine kadar giden süreçteki kritik isim ,  Selahattin Aydoğdu  nun sahibi olduğu kebapçı...

Geçen sezon sonunda  Galatasaray  la biten sözleşmesi , bu sezon yenilenmeyen mekanın yerinde artık Co Working alanları , çalışma ofisleri yer alacak. Bazı kesimler  Galatasaray  ın bu hamlesini , Fatih hoca gelmeden , kebapçı gitti şeklinde ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 3 =