Almanya'dan akıllara zarar 'Erdoğan' yalanı!

Samsun'daki oynanan Atiker Konyaspor Beşiktaş maçındaki olayları fırsat bilen Alman Die Welt gazetesi , akla ziyan ifadelerle yaşananları Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bağladı.

haber7
0

Saldırganlar için  Erdoğan  yanlısı uydurmasını ortaya atıp , karışıklığın yurt geneline yayıldığı yalanına başvurdu. Sanki dünyanın hiçbir yerinde benzer gerginlikler yaşanmıyormuş gibi , Türkiye yi kaos ülkesi olarak göstermeye kalktı. 

Türkiye yi karıştırmak için fırsat kollayan provokatörler şimdi de Konya-Beşiktaş süper kupa finalini hedef seçti. Provokatörler , taraftarları sahaya dökmek için her yolu denedi. Facianın eşiğinden dönüldü.     Samsun daki Yeni 19 Mayıs Stadyumu nda oynanan ve Atiker Konyaspor un Beşiktaş ı 2-1 mağlup ederek , Süper Kupa nın sahibi olduğu maçın ardından olaylar çıktı. Karşılaşmanın bitiş düdüğüyle ise iki takım taraftarlarından çok sayıda taraftar sahaya indi. Maç sırasında da yaşanan taşkınlıklarda sahaya atlayan taraftarlar güvenlik ekiplerince etkisiz hale getirilirken , sahaya kelebek tabir edilen kesici aletin atılması olayın büyüklüğünü gözler önüne serdi. Siyah beyazlı oyuncu ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 6 =