Konya'dan Fikret Orman'a sert tepki!

Konyaspor Başkanı Ahmet Şan , Süper Kupa maçında yaşanan olaylar ile ilgili konuştu ve  Fikret  Orman'a  tepki  gösterdi.

haber7
0

Konyaspor Başkanı Ahmet Şan ,  Beşiktaş  ı 2-1 yenerek  Turkcell Süper Kupa yı müzeye götürdükleri maçta yaşanan olaylarla ilgili TRT Spor da yayınlanan Transfer Günlüğü programında konuştu.

Ahmet Şan ,  Beşiktaş  Başkanı  Fikret   Orman  ın ceza alınması durumunda , dünyayı ayağa kaldıracağını söylemesine  tepki  gösterirken , "Fikret başkan büyük bir camianın başkanı. Dünyayı ayağa kaldıracağız gibi söylemleri biz söyleyemiyoruz. Dünyayı ayağa kaldırarak bir şey çözülmüyor. Cezayı herkes çekecek. Meşale ve patlayıcılar  Beşiktaş  tarafında başlatıldı.  Beşiktaş  tribününden bir taraftar da sahaya atladı. Maç sonunda  Beşiktaş  tarafından da 40-50 kişi sahaya indi. Öyle dünyayı ayağa kaldırarak iş çözülmüyor. Hak eden kişilerin cezalandırılmasını istiyoruz. Bugün taraftar gruplarından aldığım bilgi , elinde bıçakla sahaya giren kişiyi  Konya  da kimse tanımıyor" ifadelerini ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 4 =