Al Jazeera Ofisinin kapanmasına tepki

 Uluslararası Medya Enformasyon Derneği  , İsrail’in Katar merkezli  Al Jazeera  televizyonunun Kudüs'teki ofisini kapatma kararı almasına  tepki  gösterdi.

haber7
0

Uluslararası Medya Enformasyon Derneği , İsrail’in Katar merkezli  Al Jazeera  televizyonunun Kudüs teki ofisini kapatma kararı almasına  tepki  gösterdi.

UMED tarafından yapılan yazılı açıklamada , küresel sistemin baronlarının yeni hedefinin  Al Jazeera  televizyonu susturmak olduğu belirtilerek , “Suudi Arabistan , Mısır , Birleşik Arap Emirlikleri ve Bahreyn den sonra siyonist İsrail de  Al Jazeera  televizyonunu hedef tahtasına koydu. Küresel emperyal sistemin kamuoyunun gerçeği öğrenmesini faşizanca sansürleme çabasını kınıyoruz. Ortadoğu daki katliamlara sessiz kaldığı gibi  Al Jazeera  televizyonunun kafese alınmaya çalışılmasına sessiz kalanları da kınıyoruz. Biz sessizliğin kaderimiz olduğuna inanmıyor;  Al Jazeera  televizyonuna sansür getirme çabalarına karşı herkesi ses vermeye davet ediyoruz.  Al Jazeera  televizyonunu susturmak için kurulan koalisyona karşı koyanları , seslerini yükseltenleri UMED olarak selamlıyoruz” ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 4 =