Kırklareli  nde bir inşaatta çalışan işçiler ile müteahhit arasında alacak konusunda çıkan , bıçak , taş ve sopaların kullandığı kavgada 4 kişi yaralandı.

milliyet
0

Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın

DHA

Kırklareli nde bir inşaatta çalışan işçiler ile müteahhit arasında alacak konusunda çıkan , bıçak , taş ve sopaların kullandığı kavgada 4 kişi yaralandı. Taraflar birbirberinden şikayetçi olurken , polisi soruşturma başlattı.

Kırklareli nin Cumhuriyet Mahallesi nde Huzur Sitesi nin 300 konutluk dış cephe ısı yalıtım işini alan inşaat şirketi sahibi Adem Angay , Van dan kardeşi ve yeğenleri ile birlikte kentte gelen Turan Hakan a götürü usulü işi yapmak için anlaştı. Turan Hakan , Van dan birlikte geldiği kardeşleri; Sinan Hakan , Mecit Hakan , yeğenleri; Vedat Koç , Çetin Akbaş ve Yusuf Akbaş ile birlikte çalıştıkları site içinde  bir daire kiralayarak 4 ay önce çalışmaya başladı. Sitenin büyük bir bölümünü dış cephe montalamasını bitiren Turan Hakan ile işçiler işveren firma sahibi Adem Angay dan  paralarını alamadıkları gerekçesiyle çalışmayacaklarını söyledi. Daha ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 1 =