CHP  Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu , Antalya’da sürdürdüğü ve yarın sona erecek tatilinin ardından , mesaisine belediye  başkanları  toplantısıyla başlayacak.

milliyet
0

MERİÇ TAFOLAR Ankara

8 Ağustos Salı günü Ankara’da gerçekleştirilecek toplantıda , görevlerinde 3 yılını dolduran belediye başkanlarından durum değerlendirmesi alacak olan Kılıçdaroğlu’nun ay sonunda gerçekleştirilecek Adalet Kurultayı’na yönelik hazırlıklar çerçevesinde belediye başkanlarına da bir dizi talimat vermesi bekleniyor.

230 belediye başkanı

Kılıçdaroğlu , geçen hafta sonu çıktığı 1 haftalık tatili yarın sonlandıracak.  CHP  Genel Merkezi’nde mesaisine başlayacak olan Kılıçdaroğlu , ilk olarak 8 Ağustos Salı günü Ankara’da partisinin 230 belediye başkanıyla bir araya gelecek. 

Toplantıda , görevlerindeki 3’er yılı dolduran belediye başkanlarından kentlerindeki durum hakkında bilgi alacağı belirtilen Kılıçdaroğlu’nun Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e yapılan saldırı ve yüksek emlak vergisi oranlarıyla gündeme gelen İstanbul’daki bazı belediyelere yönelik mesajlar iletmesi ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 6 =