Etiketler:

Tatilde sürpriz yaşamamak için çanta ve valizinize atmanızın iyi olacağı cihazlar var. Şarj sorunu yaşamamak , gürültüden kurtulmak , iyi çekimler yapmak ve eşyalarınızı korumanız için  Tekno   tatil   çantası  oluşturduk

milliyet
0

Hanife Baş / Tech Köşe

Tatil hazırlığı yapanların çantalarında mutlaka olması gereken teknoloji cihazları var. Bunları yanınızda götürerek sorun yaşamadan  tatil  keyfinizi katlayabilirsiniz. Tatildeyken çoğunlukla plaj , dağ bayır ve açık havada olacaksınız. Bu nedenle cep telefonu , tablet veya bazıları için dizüstü bilgisayarlarınI korumaları gerekebilir.  tatil  çantasında mutlaka olması gereken cihazlara göz attık.

Şarjsız kalmamak için

Taşınabilir şarj: Artık günlük hayatımızda bile devamlı yanımızda taşıdığımız bu cihaz  tatil  için olmazsa olmaz. Bol bol fotoğraf çekeceğinizi ve telefonunuzun güneşe daha fazla maruz kalarak pilinin daha çabuk biteceğini unutmayın. Hareket halinde her yerde de şarj etme olanağı bulunmadığı için bu cihaz daha da önemli hale geliyor. Taşıması kolay ve yüksek kapasiteli bir şarj cihazını mutlaka valize atın.

Koruyucu kılıf: Su , kum ve tozla çok fazla muhatap olacağınız düşünüldüğünde cep telefonu , tablet gibi cihazlarınızı korumanız gerekecek. Suya dayanıklı ve toz geçirmez kılıflar işinize yarayacak. Kılıf seçerken mümkün olduğunca fermuarlı ve çıt çıtlı olmamasına dikkat edin. Ekranın çizilmesini önleyen jelatinler de önemli. İyi bir plaj ya da sırt  çantası  da cihazlarınızı korumada önemli olacak.

Kulaklık: Plajlarda ya da çevrenizde ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 3 =