FETÖ’cülere 15 Temmuz Destanı izletilecek!

FETÖ’cü hainler için ibretlik bir uygulama için hazırlık yapılıyor. Darbecilere , kanlı oyunları ile yüzleşmeleri için özel olarak hazırlanacak  15 TEMMUZ   Destanı  izletilecek.

haber7
0

Darbeci eski askerlerin ve darbecilere destek veren sanık yakınlarının , üzerinde "Hero" (Kahraman) yazan tişörtlerle duruşma salonuna gelmeleri , toplumda büyük infiale yol açtı. Adalet Bakanlığı , Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ın "tek tip kıyafet" mesajının ardından başlattığı çalışmalarını son aşamaya getirirken cezaevinde de ibretlik bir uygulama için hazırlık yapılıyor.15  Temmuz  İLE YÜZLEŞECEKLER

Sabah gazetesi Yazarı Okan Müderrisoğlu  FETÖ  cülere karşı cezaevinde yeni hayata geçirilecek o uygulumayı yazdı. Müderrisoğlu , Cezaevindeki FETÖ’cü hainler 15 Temmuz ile yüzleşecek başlıklı yazısında şunları dile getirdi:

Darbeci eski askerlerin , cezaevinde televizyon izleyebilmeleri üzerindeki tartışmalar sırasında , ilave yaptırımlar da tartışıldı. Darbecilerin , dışarıda olup bitenden haberdar olmalarının , savunma taktiği geliştirmelerine kolaylık sağlayacağı da konuşuldu. Özellikle avukatların , dışarıdan aldıkları akılla format savunma biçimleri geliştirdikleri , cezaevindeki darbecileri zinde tutacak tarzda motive ettikleri , şifreli iletişim dili kullandıkları değerlendiriliyor. Bu kanalın kesilmesi için cezaevi yönetimleri özel önlem alıyor.

TV YAYININA ULAŞMAK İÇİN ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 5 =