Çitos Efe kimdir? Erzurumlu Efe kaç yaşındadır aslen nerelidir?

Son zamanlarda izleyenlerin yüzünü güldürerek sosyal medya fenomeni olan  Çitos   Efe  kısa bir zaman içerisinde herkesin konuştuğu bir isim haline geldi. Peki ,  Çitos   Efe  kimdir?

haber7
0

Konuşması ve hareketleriyle izleyenleri kahkahaya boğarak keyifli anlar yaşatan Çitos  Efe  , adından hızla söz ettirmeye devam ediyor. Renkli kişiliğiyle ve danslarıyla oldukça sempatik tavırlar sergileyen  Efe  , izleyenleri hayrete sürüklüyor.  aslen  Erzurum’lu olan  Efe  Koçyiğit şivesi ve eğlenceli halleriyle şimdilerde herkesin büyük ilgiyle beğendiği bir isim olmaya başladı.

Çitos lakabı takılan Muhammed  Efe  Koçyiğit 2011 yılında dünyaya geldi. 6 yaşında olan Çitos Efe’nin olmazsa olmaz yiyecekleri sırasıyla; Ayran Çorbası , yoğurt çorbası tavuk pilav ve dolmadır. Yemek yemeyi çok sevmesinin yanı sıra , futbol oynamak ve spor yapmak da Çitos Efe’nin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

İLK OLARAK ‘’BANA ÇİRKİN DEDİ’’ VİDEOSUYLA TANINMAYA BAŞLADI Sosyal medyada Bana çirkin dedi videosuyla tanınan Çitos  Efe  lakaplı  Efe  Koçyiğit sempatik tavırlarıyla konukların ve izleyenlerin gönlünü fethetmeyi başardı. Ailesinin çekip paylaştığı videoların en popüler olanında kendisine çirkin denilmesine önce karşı çıkan Çitos  Efe  , daha sonra bu durumla "Hele Benim Güzelliğime Bakın" diyerek kendine has dansları eşliğinde dalga geçiyordu. Daha sonra "Çek Tulumbayı" şarkısını söylediği videosuyla yine izlenme rekoru kırarak kısa sürede en çok ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 8 =