7 kişi boğularak öldü

Serinlemek için girdikleri denizden cansız bedenleri çıktı.

sonhaberler
0

Tekirdağ ,  ordu  , Batman ve  aydın  da yaşları 17 ile 75 arasında değişen 7  kişi  , serinlemek için girdikleri deniz ya da akarsuda can verdi.  ordu  da 17 yaşındaki Gökhan Karaer , akıntıya kapılıp  boğularak  öldü. Gencin boğulduğu bölgenin tehlikeli alanlar kapsamında olduğu ve denize girmenin yasak olduğu belirtildi. Ancak ceset çıkarılırken 30 metre ötede bazı çocukların denizde yüzdüğü görüldü.

Hava sıcaklıklarının artmasıyla birlikte serinlemek vatandaşlar çareyi denize gitmekte bulurken ,  tekirdağ  ,  ordu  , Batman ve  aydın  da 7  kişi   boğularak  öldü.

TEKİRDAĞ DA 4 KİŞİ BOĞULDU

İstanbul dan önceki gün arkadaşları ile birlikte  tekirdağ  ın Marmara Ereğlisi ilçesine bağlı Yeniçiftlik beldesine gelen ve iki ay sonra askere gideceği öğrenilen 19 yaşındaki Hidayet Yiğitoğlu , pazar günü serinlemek için denize girdi. Eğlenirken denizde açıldığının farkına varamayan Yiğitoğlu , ?imdat diye bağırdıktan sonra kayboldu. Yiğitoğlu vatandaşlar tarafından denizden çıkarıldı , ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

GA_googleFillSlot

İstanbul dan Yeniçiftlik e yeğenleri ile birlikte gelen Fatih Kaçır (26) , akrabası Ömer Turan (26) ise bu olaydan iki saat sonra girdikleri denizde boğuldu. İki gencin cesedi vatandaşlar tarafından çıkarıldı.

Kız arkadaşı ile birlikte denize girmek için İstanbul dan ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 3 =