MARVEL Future Fight’a Spider-Man: Homecoming eklentisi

Netmarble , Spider-Man:  Homecoming  filminin ardından Spider-Man’i  MARVEL   Future  Fight’ta sevenleri ile buluşturuyor.

hurriyet
0

Geçtiğimiz ay X-Men eklentisini duyuran oyun bu sefer de Spider-Man: Homecoming filminin çıkışı ile Spider-Man’i oyuna ekliyor. Çizgi romanlarla veya Spider-Man oyunlarıyla arası olanlar varsa Spider-Man’in başına bela olan Akbaba , Mysterio , Kum Adam , Gergedan , Kertenkele ve Avcı Kraven’ı bilirler. İşte  MARVEL   Future  Fight’a gelen  Homecoming   eklentisi  tam da bu düşmanlar arasında dönüyor.

Özel görevler sekmesinde , “Örümcek Düşmanları Galerisi” başlığında toplanmış olan beş farklı görev , bizi Zalim Altılı’nın her bir elemanı ile karşı karşıya getiriyor. 6 yerine 5 görev olma sebebi ise Akbaba’nın gizli düşman olarak ortaya çıkacak olması. Bu özel görev zincirinde Avengers üyeleri ve Spider-Man ortaklaşa çalışarak Mysterio’nun büyük planını çökertmeyi hedefliyor. Her görevde de , karşılaştığımız boss’tan kalıntıları toplayarak Spider-Man’in düşmanlarını oynanabilir birer karakter halinde oyuna ekliyoruz.

Homecoming eklentisindeki özel görevler , Inhumans ve ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 2 =