Zeybekci:

 ekonomi  Bakanı Zeybekci: "İnşallah  Temmuz  ayı ihracatımız , tarihimizin aylık bazdaki en yüksek ihracat artışını da şahit olduğumuz bir ay olacak. Bu da inşallah 2017 sonu itibarıyla ihracat hedeflerimizin çok daha fazlasıyla tutturmak

milliyet
0

AA

Zeybekci , Denizli Valiliği ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü  tarafından şehit aileleri ve gaziler için bir düğün salonunda düzenlenen programa  katıldı.

Şehitlere rahmet , aileleri ve yakınlarına sabır , gazilere de sağlık ve  uzun ömür dileyen  Zeybekci  , 15  Temmuz  Milli Birlik ve Anma Günü dolayısıyla şehit  aileleri ve gazilerle bir araya geldiklerini ve bu vesileyle şehitleri rahmetle  andıklarını söyledi.

15  Temmuz  un dünya tarihine , demokrasi devrimi ve zaferi olarak  geçeceğini belirten  Zeybekci  , bu zaferin kahramanlarının mensubu olduğu bu  milletin mensubu olmanın millet için için hakikaten bir gurur ve onur meselesi  olduğunu vurguladı.

Zeybekci , daha sonra gazetecilere yaptığı açıklamada , bu millete bir  daha 15  Temmuz   destanı  gibi destanlar yazmak zorunda bırakmamasını dileyerek ,  "Birlik ve beraberliğimizi bozmasın inşallah. Bozulmasın. Bunu bozmak isteyenleri  de kahır etsin inşallah. FETÖ ve diğer terör örgütü , adı asla islamiyete  yakışmayan ve tarihi boyunca en büyük zararı veren diğer terör örgütlerini  inşallah bu devlet mücadele yöntemiyle de üstesinden gelecektir. Sonu da  görülmüştür Allah ın izniyle. Bundan sonra arık o muasır medeniyet yolculuğumuzu  da yürüyüşümüzü de inşallah başarıyla tamamlayacağız." değerlendirmesinde  bulundu.

Türk ekonomisinin 15  Temmuz  da ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 4 =