Anket sonuçları CHP'yi sarstı!

 15 Temmuz  için 'kontrollü darbe' diyerek FETÖ'nün darbe girişimini yok sayan Kılıçdaroğlu , gelen  ANKET  sonuçlarıyla bu söyleminden vazgeçmek zorunda kaldı.

haber7
0

CHP Genel Başkanı Kemal  Kılıçdaroğlu  ,  15 Temmuz  anma törenlerine katılacaklarını duyurdu.Kılıçdaroğlu bir televizyon kanalında "Hükümetin öngördüğü bir program var.  CHP  olarak  15 Temmuz  un yıl dönümünde ne yapmayı düşünüyorsunuz? Ne yapacağınız şimdiden belli mi?" şeklindeki soruya şöyle cevap verdi:

"15 TEMMUZ DA BİR ANMA TÖRENİ YAPILIRSA BİZ DE KATILACAĞIZ , SAYGI DURUŞUNDA BULUNACAĞIZ"   "249 şehidimiz var , binin üzerinde de gazimiz var. Biz bunlara sahip çıkacağız. Bunların kanı yerde kalmayacak. Sonuna kadar da sahip çıkmaya kararlıyız. Anılmaları mı , elbette anacağız , saygı mı , elbette saygı duyacağız. O nedenle  15 Temmuz  da bir anma töreni yapılırsa , elbette ben de , örgütlerimiz de , hep beraber anma törenlerine katılacağız , saygı duruşunda bulunacağız. Bizim hiçbir tereddüdümüz yok."  CHP YE  ANKET  ŞOKU   CHP ye yakın Gezici Araştırma Şirketinin yaptığı ve geçen hafta yayınlanan son araştırma  CHP  ye uyarı niteliği taşıyordu. Araştırmanın sonucuna göre  CHP  nin söylemlerinin halkta bir karşılığı yok.  ANKET  sonuçları; şu an Enis Berberoğlu nun tutuklanmasına karşı başlattığı yürüyüşü sürdüren ve  15 Temmuz  Darbe Girişimi için "Kontrollü darbe" diyen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 6 =