Zor Sevda 47.bölümü hemen izle! Necma ile İmran’ın nişanı sırasında...

Kanal 7 ekranlarının beğeniyle takip edilen dizisi  Zor   Sevda  47.bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümüyle nefes kesen  Zor   Sevda  47.bölümü büyük merak konusu oldu.

haber7
0

Her bölümü farklı bir heyecana sahne olan  Zor   Sevda  47.bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümüyle yine nefes kesecek olan  Zor   Sevda  47.bölüm tanıtımı şoke etti. Peki  Zor   Sevda  yeni bölümünde neler olacak? Gündüz kuşağının sevilen dizisi  Zor  Sevda’nın bu bölümünde  Necma  ile İmran’ın  nişanı   sırasında  Tenvir’in gönderdiği oyuncak bebek herkesin kafasını karıştırır.  İmran  endişelense de bebekle ilgisi olmadığını söyler.

ZOR  Sevda  47.BÖLÜM

İmran , Tenvir ile olan geçmişini gizlemeyi sürdürür. Ancak tam nişan töreninde gelen oyuncak bebek herkesin şüphesini çekse de  İmran  kurtulmayı başarır. Zoya , Tenvir ile İmran’ın konuştuğunu görür.  İmran  , Tenvir’i tanımadığını ilk kez nişanda karşılaştığını söyler. Zoya’nın başı ise yolda arabasına bindiği adamla derde girer. Necma’nın nişan kalabalığından yararlanmak isteyen Rajvasn , Zoya’yı taciz etmeye kalkar. Zoya ise onun elinden kurtulur ve herkesin ortasında foyasını ortaya çıkarır. Ayan ile Hümeyra’nın arası düzelir. Raşid ise kızının nişanına katılamadığı için çok üzülür. 

Zıt karakterlerin ‘Zor Sevda’sı hafta içi her gün 16.00’da Kanal 7’de ekranlarında…

Orijinal Adı: Qubool HaiOyuncular: Surbhi Jyoti ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 7 =