Arife Günü indirimleri CNR EXPO da

 CNR   EXPO  da Bayram Alışveriş Günleri´nde  Arife   Günü  ne özel indirim uygulanacak böylece etek , şort , pantolon 5 liraya , elbise ve ayakkabı ise 10 liraya satılacak

haberturk
0

CNR  EXPO  Yeşilköy´de düzenlenen Bayram Alışveriş Günleri´nde firmalar ellerindeki tüm stokları eritmek için vatandaşa  Arife  Günü´ne özel indirimler uygulayacak. Stoklarını eritmeyi planlayan firmalar , kadın-erkek şort ve pantolonunu 5 liraya , ayakkabı ve çantaları 10-20 lira arasında değişen fiyatlara satacaklar. Çocuk tişörtü , pantolonu ve eteğinin 5 liraya , çocuk elbisesinin de 10 liraya satılacağı organizasyonda , firmalar mağazalarında sattıkları 500 liralık takım elbiselerin fiyatını 50 liraya , 150 liraya sattıkları elbiselerin fiyatlarını ise 10 liraya düşürdü.

Sarı Etiket Genel Müdürü Genco Özcan organizasyonun alışverişi canlandırdığını belirterek "Geçtiğimiz yıla göre Bayram Alışveriş Günleri´nde ciromuzu yaklaşık 3 kat artırdık.  Arife  Günü´nde elimizdeki tüm malları eritmeyi aynı zamanda vatandaşın yüzünü güldürmeyi istiyoruz. Bunun için indirim uyguladığımız tüm ürünlerde yeniden indirim yaptık" dedi.

cbgAds.AdsInline SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ! 2000 YORUMLAR

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 3 =