Kadir Gecesi ne zaman? (Kadir Gecesi nasıl ibadet edilir?)

 Kadir   Gecesi  ne  zaman  idrak edilecek. Ramazan ayının 27.  Gecesi  olarak kabul edilen  Kadir   Gecesi  21 Haziran Çarşamba gecesi. Peki bu önemli gecede  nasıl   ibadet  edilir? İşte  Kadir   Gecesi  için en güzel mesajlar...

milliyet
0

İslam aleminde çok özel bir yere sahip olan  Kadir   Gecesi  bu sene 21 Haziran Çarşamba akşamını 22 Haziran Perşembe gününe bağlayan gece  Kadir   Gecesi  olarak idrak edilecek.

EN GÜZEL KADİR GECESİ MESAJLARI

- Borçlarımızdan , ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim Allah affeden ve bağışlayandır , unutmayalım. Eller semaya kalkıp , yürekler bir atınca bu gece , gözler sevinç yaşlarıyla dolacak  Kadir  Geceniz mübarek , dualarınız kabul olsun.

-  Kadir  geceniz mübarek olsun! Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin. Hayırlı Kandiller..!

-  Allah’ın nimet , rahmet ve mağfiretinin müminlere bol bol ihsan edildiği gece manasına  gelen  Kadir   Gecesi  nde , yüreklerimiz ibadetle çarpsın , gönüllerimiz bir olsun  Kadir  Geceniz mübarek olsun!

-  Tövbe güvercini kalbe konsun af dalgalar saadet kervana gelip kapında dursun. Bütün Melekler sizinle ,Dualarınız Kabul  Kadir  Geceniz Mübarek Olsun….

-   Gün vardır , bin ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 1 =