Yüksekova uçağında şaşırtan görüntü!

 Hakkari  Yüksekova'dan Ankara’ya havalanan uçağa elindeki saksafonla binen bir müzik öğretmeni , kaptan , hostes ve yolcuların isteğini kıramayarak mini bir konser verdi.

haber7
0

Hakkari’nin  Yüksekova  ilçesinde yaşayan ve  Yüksekova  TOKİ Anadolu Lisesinde müzik öğretmenliği yapan Ahmet Soylu , okullar kapanınca Yüksekova-Ankara uçağından bilet aldı. Anadolu Jet’in saat 14.00’de hareket edecek olan uçağına elindeki saksafonla binen Soylu , hostesler ve kaptanın dikkatini çekti. UÇAKTA ÇALABİLİR MİSİNİZ Kaptan ve hosteslerle sohbet eden öğretmen Soylu , ‘Uçakta çalabilir misiniz?’ sorusunu yanıtsız bırakmadı ve bu teklifi kabul etti.  [Yüksekova uçağında  şaşırtan  görüntü Pilot ve hostesleri kıramadı , saksafonla konser verdi] Uçak , daha sonrada pistten Ankara’ya gitmek üzere havalandı. Müzik öğretmeni , bir müddet sonra parçaları çalmaya başladı.

Adeta mini bir konser veren Ahmet Soylu , değişik türden tanınmış sanatçıların parçalarından çaldı. Uçakta yaşanan bu olayda herkesi şaşırttı. Yolcuların tüm dikkati de bir anda Soylu’ya yöneldi. Soylu , yaklaşık 2 ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 3 =